DOBRODRUŽSTVO

Počas skúmania rozmanitej krajiny, ktorá sa vytvára, budete postupne odkrývať svetovú históriu zapojením sa do precízne vytvorených dobrodružných scenárov. Tieto scenáre môžu zahŕňať zakopnutie o mágovu vežu, ktorá sa hemží hrozivými tvormi, ponorenie sa hlboko do podzemných jaskýň alebo konfrontáciu s obrovskými bossmi. Vďaka množstvu scenárov, ktoré sú dostupné hneď od začiatku, budú vaše dobrodružstvá vždy jedinečné, vďaka čomu nebudú žiadne dve rovnaké cesty.

servery

MINI-HRY

Už viac ako pol desaťročia sme v popredí tvorby najobľúbenejších minihier. Či už ste existujúci nadšenec, vracajúci sa nadšenec alebo úplne čerstvý v ríši minihier, Hytale bolo precízne navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálnu spokojnosť hráčom aj tvorcom.

servery

VYTVORENÉ PRE STAVITEĽOV

Hytale poskytuje širokú škálu nástrojov, ktoré hráčom umožňujú bezprecedentné kreatívne schopnosti. Tieto nástroje zahŕňajú všetko od vytvárania modelov a animácií až po tvorbu filmov, skriptovanie v hrách a, prirodzene, stavbu z blokov.

servery

Vitajte na HytaleCraft

ČO JE HYTALE? HYTALE JE PRICHADZAJÚCA RPG SANDBOXOVÁ HRA VYVINUTÁ SPOLOČNOSŤOU HYPIXEL STUDIOS.

01

Cross-Platform

Môžeš hrať z mobilu alebo počítača

02

Rýchle pripojenie

Rýchli internet a ľahké pripojenie

03

Pluginy

Naše servery ponúkajú rôzne pluginy a moduly

Image

Discord

Pripoj sa na náš discord server

Image

O nás

Naša komunita je miesto, kde sa hráči môžu spojiť, nadviazať nové priateľstvá a zdieľať svoje herné zážitky. Spoločne diskutujeme o stratégiách, zdieľame naše kreatívne projekty a inšpirujeme sa navzájom. Vytvárame miesto, kde noví hráči môžu nájsť pomoc a podporu od skúsenejších členov a kde môžeme vychutnávať každý aspekt tejto hry.

NABERÁME!

Robíme náborhelperovmoderátorovadminovpre našu komunitu.

SPONZOR

Image
© 2022-2023 HytaleCraft.sk All Rights Reserved.