DOBRODRUŽSTVÍ

Počas skúmania rozmanitej krajiny, ktorá sa vytvára, budete postupne odkrývať svetovú históriu zapojením sa do precízne vytvorených dobrodružných scenárov. Tieto scenáre môžu zahŕňať zakopnutie o mágovu vežu, ktorá sa hemží hrozivými tvormi, ponorenie sa hlboko do podzemných jaskýň alebo konfrontáciu s obrovskými bossmi. Vďaka množstvu scenárov, ktoré sú dostupné hneď od začiatku, budú vaše dobrodružstvá vždy jedinečné, vďaka čomu nebudú žiadne dve rovnaké cesty.

servery

MINI-HRY

Už viac ako pol desaťročia sme v popredí tvorby najobľúbenejších minihier. Či už ste existujúci nadšenec, vracajúci sa nadšenec alebo úplne čerstvý v ríši minihier, Hytale bolo precízne navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálnu spokojnosť hráčom aj tvorcom.

servery

VYTVOŘENO PRO STAVITELE

Hytale poskytuje širokú škálu nástrojov, ktoré hráčom umožňujú bezprecedentné kreatívne schopnosti. Tieto nástroje zahŕňajú všetko od vytvárania modelov a animácií až po tvorbu filmov, skriptovanie v hrách a, prirodzene, stavbu z blokov.

servery

Vítejte na HytaleCraft

CO JE HYTALE? HYTALE JE PŘICHÁZEJÍCÍ RPG SANDBOXOVÁ HRA VYVINUTÁ SPOLEČNOSTÍ HYPIXEL STUDIOS.

01

Cross-Platform

Můžeš hrát z mobilu nebo počítače

02

Rychlé připojení

Rychlý internet a snadné připojení

03

Pluginy

Naše servery nabízejí různé pluginy a moduly

Image

Discord

Připoj se na náš discord server

Image

O nás

Naše komunita je místo, kde se hráči mohou spojit, navázat nová přátelství a sdílet své herní zážitky. Společně diskutujeme o strategiích, sdílíme naše kreativní projekty a inspirujeme se navzájem. Vytváříme místo, kde noví hráči mohou najít pomoc a podporu od zkušenějších členů a kde můžeme vychutnávat každý aspekt této hry.

Nabíráme !

Nabíráme pomocníkymoderátoryadministrátorypro naši komunitu.

SPONZOR

Image
© 2022-2023 HytaleCraft.sk All Rights Reserved.